ایزوپام تمدن گستر دلیجان

قیمت ایزوگام با نصب :

جهت محاسبه قیمت نصب ایزوگام در متراژ های کم (زیر ۵۰ متر) افرادی که در مورد متراژ های کم سوال دارند با شماره های تماس در سایت ارتباط برقرار کنند.

متراژ پشت بام

زیر ۳۰ متر

بین ۳۰ تا ۵۰ متر بام یا لکه گیری

بین ۵۰ تا ۱۰۰ متر بام

بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ متر بام

بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ متر بام

بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ متر بام

بالاتر از ۴۰۰ متر بام

ارزانترین قیمت ایزوگام تهران و شهرستان ها در سال ۱۴۰۰

در انتخاب محصول از ما مشاوره رایگان بگیرید.

خرید اینترنتی ایزوگام

با توجه به پیشرفت دنیای امروز و راه های ارتباطی جدید و آسان و اهمیت داشتن وقت و زمان ما توانسته ایم تا برای تسهیل در خرید ایزوگام در سراسر ایران از جمله تهران ،جهت رفاه حال هموطنان عزیز و صرفه جویی در زمان ، خرید اینترنتی ایزوگام ، نصب و اجرا از بهترین برندهای موجود در بازار دارای کیفیت مرغوب و استانداردهای معتبر ایران و اروپا و بیمه و ضمانتنامه محصولات شرکت را فراهم آوریم.

مهمترین عامل تعیین کننده قیمت ایزوگام قیمت مواد اولیه ایزوگام در بازار است

از مهمترین مواد اولیه، فویل آلومینیومی است که این ماده به صورت ورق می باشد. کاربرد آن برای استفاده در لایه بیرونی ایزوگام است که زیبایی خاصی به ایزوگام می دهد و ایزوگام را از حالت مشکی رنگ خارج می کند و لایه ایزوگام را در مقابل عواملی محیطی محافظت می کند.

ایزوگام که اصلی ترین مواد تشکیل دهنده آن قیر می باشد همیشه قیمت بالا و رو به رشدی را دارد و باقی مواد اولیه آن هم از مواد پتروشیمی و سلولزی می باشد که آن هم در دسته مواد اولیه قیمتی و با بازار همیشه رونق روبرو ست.

قیمت رول ایزوگام

در طی مراحل تولید ایزوگام برای خشک کردن لایه های ایزوگام از درایرهای خشک کننده استفاده میکنند. در مرحله نهایی ایزوگام درون دستگاه رول کن میگردد. و به طول ۱۰ متر حول میله‌ای مخروطی شکل ، رول میگردد.

بعد از رول شدن، ورقه های کات شده  توسط پرت کننده به بیرون پرتاپ می گردند.

قیمت روز ایزوگام فویل دار

به صورت نمونه به تعدادی از مزایای هر دو نمونه ایزوگام فویل دار و ایزوگام بدون فویل اشاره می کنیم. در نتیجه هم نوع استفاده و هم قیمت ایزوگام را در نهایت اهمیت تفاوت ها مشخص می کند.

قیمت روز ایزوگام به صورت عمده برای شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی و همچنین برای بررسی صادرات اهمیت قابل توجه دارد.

تفاوت ایزوگام روکش دار و بدون روکش

ایزوگام بدون فویل با ضخامت استاندارد و طبق نیاز پروژه تولید می شود و برای پروژه های خاص استفاده می شود.

قیمت ایزوگام بدون فویل معمولاً کمتر از ایزوگام روکش دار است.

ایزوگام بدون روکش فویل در پی و فونداسیون بیشترین مصرف را دارد.

ایزوگام روکش دار معمولاً از فویل ۱۴ یا میکرون پوشانده می شود.

ایزوگام های فویل دار به جهت زیبایی؛ نمای خاصی به محیط می دهند.

ایزوگام روکش دار مقاوم تر و گران تر است و نیاز به تعمیر و یا بازسازی زود هنکام ندارد.

افزایش قیمت ایزوگام دلیجان در سال جاری با تماس تلفنی با کارشناسان ما قابل دریافت است و عایق رطوبتی قیمت مناسب به شما معرفی می شود.

الیاف تیشو یا اصطلاحاً الیاف پشم شیشه است. الیاف تیشو معمولاً به صورت وارداتی است و به این ترتیب نوسان قیمت آن در نحوه تعیین قیمت ایزوگام موثر است. این نوع الیاف در لایه داخلی ایزوگام استفاده می شود و باعث استحکام بیشتر ایزوگام گردیده و از شکستن یا تا خوردن ایزوگام جلوگیری می نماید. ایزوگام با درنظر داشتن مواد و متریال تشکیل دهنده آن که عموماً از قیر و مواد پلی استرو یک لایه نازک آلومینیوم و چند لایه دیگر، پس از تولید در طولهای ۱۰ متری و به عرض ۱ متر تولید و بسته بندی میگردد.

رده بندی کیفیت و نرخ انواع ایزوگام

کیفیت و قیمت به روز هر یک از انواع ایزوگام درجه یک دلیجان منوط به استفاده از بهترین مواد اولیه و باکیفیت است.عایق های رطوبتی از نظر استفاده از مواد اولیه ای مانند تیشو و پلی استر به سه دسته اصلی تقسیم می شود :

ایزوگام تک لایه : که از یک لایه پلی استر سوزنی تشکیل شده است ضخامت کمتری دارد و برای پی و فونداسیون و البته برای پروژه های خاص مناسب است.

ایزوگام دو لایه : که از دو لایه تیشو و پلی استر تشکیل می شود که مقاومت و کیفیت و ماندگاری عایق رطوبتی را افزایش می دهد.

ایزوگام سه لایه : که برای پروژه های عمرانی و تاسیساتی مصرف می شود و در آن برای استحکام بیشتر از میله های مفتولی استفاده می شود.

به جهت نوسان قیمت مواد اولیه، میزان قیمت ایزوگام هم افزایش یافته است.

قیر و تاثیر آن بر قیمت تولید ایزوگام

قیر ماده ای است که معمولا هم به صورت طبیعی و هم به صورت فرآورده پالایشگاهی وجود دارد. این ماده به عنوان مهمترین و اصلی ترین ماده اولیه ایزوگام استفاده می شود و بیشترین میزان مصرف را در تولید ایزوگام نسبت به بقیه مواد اولیه را دارد. همانطور که می دانید قیر در انواع گرید ها در بازار وجود دارد که این طبقه بندی از لحاظ کیفیت و قیمت با یکدیگر متفاوت هستند.

این محصول نیز با توجه به اینکه بیشترین تاثیر را در قیمت ایزوگام دارد با توجه به نوسانات در طول سال مستقیماً بر روی قیمت ایزوگام تاثیر گذار است.

از جمله تاثیرگذارترین عوامل در تولید ایزوگام مرغوب و باکیفیت، قیر پالایشگاهی است. تولید انواع عایق رطوبتی با قیر خالص نشان از کیفیت محصول دارد.