مشخصات فنی ایزوگام چیست؟

مشخصات فنی ایزوگام و ویژگی های ایزوگام استاندارد توسط سازمان ملی استاندارد نهایی و عملیاتی و اعلام می شود. برخی از این ویژگی ها با توجه به نوع عایق ایزوگام مانند فویل دار و یا بدون روکش بودن و یا تک لایه و دو لایه بودن متغیر هستند. برای این که مشخصات فنی ایزوگام را بهتر بشناسید و بتوانید عایق رطوبتی مناسب را برای نصب خریداری کنید گرفتن مشاوره از متخصصین بسیار ضروری است. حتی آب و هوای منطقه می تواند در هنگام تولید مورد توجه قرار گرفته و به این ترتیب مشاوران می توانند بهترین ایزوگام را به شما پیشنهاد بدهند.

ابعاد و ضخامت ورق ایزوگام استاندارد

عایق رطوبتی ایزوگام محصولی است که برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت تولید می شود و به صورت رول های ۱۰ متری برش خورده و بسته بندی می شود. ابعاد هر رول ایزوگام استاندارد باید ۱۰ متر طول و ۱ متر عرض باشد. ضخامت ایزوگام مرغوب بین ۳.۵ تا ۵ میلیمتر تغییر کرده و با توجه به ضخامت هر رول عایق ایزوگام، با وزن مناسب تولید می شود.

کیفیت قیر و مواد اولیه و مراحل تولید و همچنین ضخامت و وزن یک رول ایزوگام، مشخصات فنی ایزوگام استاندارد را نشان داده و با دقت بر این موارد و بسته بندی و نام شرکت تولید کننده معتبر می تواند تضمینی بر سلامت کیفیت عایق رطوبتی باشد.

خدمات این مجموعه علاوه بر تولید بهترین مارک با مشخصات فنی ایزوگام استاندارد، بلکه امکان مشاوره‌های رایگان با کارشناسان به‌ صورت حضوری و تلفنی بوده و می‌توانید ایزوگام مرغوب را با قیمت بسیار ارزان و مناسب تهیه کنید.

مشخصات ایزوگام خوب کدام است؟

معمولاً مشخصات فنی ایزوگام توسط افراد متخصص قابل شناخته شدن است. بهترین مارک ایزوگام دلیجان اصولاً باید این مشخصات را داشته باشد:

دارای حداقل وزن استاندارد باشد ( وزن استاندارد بین ۳۷ تا۴۲ کیلوگرم است.)

دارای حداقل ضخامت استاندارد باشد ( حداقل ضخامت استاندارد ۳.۵ میلی متر است.)

وزن ایزوگام با ضخامت ایزوگام متناسب باشد ( به عنوان مثال ایزوگام با وزن ۴۲ کیلوگرم باید ضخامت ۴ میلی متر باشد.)

اطلاعات محصول بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.

نام شرکت تولیدکننده و اطلاعات تماس و ارتباطی با شرکت روی محصول قید شده باشد.

محصول دارای بسته بندی مناسب از جمله شیرینگ (وکیوم) و لیبل باشد.

بهترین برند ایزوگام باید از بهترین مواد اولیه تولید شده باشد.

برای تولید محصول از قیر پالایشگاهی گرید ۶۰/۷۰ استفاده شده باشد.

الیاف لایه داخلی ایزوگام از تیشو ۶۶ نخ ( گریدA) و الیاف پلی استر با تراکم حداقل ۱۲۰ گرم استفاده شده باشد.

کافی است با واحد فروش ایزوگام دلیجان تماس گرفته و مشخصات فنی ایزوگام مرغوب را رایگان دریافت کنید.